Туристична сидушка виготовлена з двох шарів хімічно зшитого пінополіетилену.
Використовується в походах, гірських лижах та активному відпочинку на природі.
Властивості:
- прекрасна теплоізоляція
- приємна кольорова гама
- не поглинають вологу
- добре миються
- масло- і бензостійкі, стійкі до дії морської води
- довговічні, гігієнічно та екологічно безпечні.
Характеристики:
• Матеріал: хімічно зшитий пінополіетилен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЭхоКор |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 34 см |
| Колір | Сірий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 29 см |
| Щільність матеріалу | 30 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 ₴


