Сидіння туристичне Турист 8
Туристичне сидіння (пінопопа) Турист 8 мм виготовлений з двох шарів фізично зшитого пінополіетилену щільністю 50 кг/м3.
Сидіння туристичне ( пінопоп) це високоякісний виріб виконанний з матеріалу ППЕ який має високі теплоізоляційні та зносостійкі властивості, він легко миється, скручується, не поглинає вологу.
Туристичне сидіння застосовується для походів, подорожей, при катанні на гірках та активному відпочинку на природі, пікніках.
Дуже зручно кріпиться за допомогою гумки з карабіном.
Характеристики туристичного сидіння:
- Матеріал: фізично зшитий пінополіетилен
- Кількість шарів: два
- Щільність матеріалу: 50 кг/м3
- Розмір 35х30 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЭхоКор |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Тип килимка | Сидушка |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 30 см |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



