Туристична сидушка (пінопопа) виготовлена з двох шарів фізично зшитого пінополіетилену, щільністю 50 кг/м3.
Використовується в походах, гірських лижах та активному відпочинку на природі.
Властивості:
- прекрасна теплоізоляція
- приємна кольорова гама
- не поглинають вологу
- добре миються
- масло- і бензостійкі, стійкі до дії морської води
- довговічні, гігієнічно та екологічно безпечні.
Характеристики:
• Матеріал: фізично зшитий пінополіетилен
• Кількість шарів: два
• Щільність матеріалу: 50 кг/м3
• Розмір 30х35 см.
• Тип сидіння: двоколірний + рифлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЭхоКор |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал | Пінополіетилен |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина | 30 см |
| Щільність матеріалу | 50 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 169 ₴




